|
|
|
Lista strzelców
|
|
Zdobywcy bramek i asyst dla Floty:
| - bramka |
|
|
- asysta |
Pełna lista strzelców po 26 kolejkach
25 - Wiktor Kacprzak - Noteć
15 - Daniel Kaczmarek - Pogoń N.S.
Mateusz Wzięch - Sokół
Michał Marczak - Błękitni
13 - Grzegorz Aftyka - Błękitni
12 - Damian Niedojad - Błękitni
Jakub Bojas - Zawisza
Maciej Rożnowski - Elana
11 - Dawid Szałecki - Cartusia
Filip Sosnowski - Gedania
Szymon Kapelusz - Świt
Szymon Piekarski - Noteć
10 - Patryk Palat - Pogoń N.S.
Piotr Gryszkiewicz - Cartusia
9 - Dominik Chromiński - Unia Sw.
Jędrzej Drame - Polonia
Maciej Koziara - Zawisza
8 - Adam Frączczak - Pogoń II
Krzysztof Biegański - Unia Sw.
7 - Jakub Krefft - Wikęd
Przemysław Żukowski - Gedania
Szymon Sarbinowski - Flota
6 - Adam Ładziak - Świt
Dawid Bałdyga - Polonia
Eryk Sobków - Wikęd
Jakub Giełda - Polonia
Kacper Żmudź - Vineta
Krystian Sanocki - Zawisza
Łukasz Święty - Świt
Patryk Soboczyński - Stolem
Patryk Urbański - Zawisza
Piotr Łysiak - Cartusia
Serhij Krawczenko - Unia S.K.
Szymon Cybulski - Flota
Szymon Kurczak - Vineta
5 - Bartosz Zalewski - Gedania
Błażej Starzycki - Pogoń II
Hubert Turski - Pogoń II
Jędrzej Kujawa - Świt
Karol Zieliński - Starogard
Łukasz Grabowski - Pogoń N.S.
Michał Grobelny - Sokół
Mikołaj Chaciński - Starogard
Miłosz Manuszewski - Gedania
Miłosz Matuszewski - Sokół
Olaf Korczakowski - Pogoń II
Oscar Andres Vidal Mera - Cartusia
Sebastian Pacek - Unia S.K.
4 - Antoni Klukowski - Pogoń II
Bruno Siedlecki - Polonia
Damian Garbacik - Starogard
Dawid Kroczek - Pogoń II
Dominik Siwiński - Świt
Gracjan Hyl - Pogoń II
Jay Jaskólski - Elana
Kacper Kowalski - Elana
Klaudiusz Milachowski - Polonia
Konrad Waliszewski - Gedania
Kornel Przyborowski - Cartusia
Marcin Kościelecki - Elana
Mateusz Góra - Elana
Nikodem Parulski - Starogard
Patryk Harkot - Flota
Szymon Emche - Vineta
Tomasz Kowalczuk - Sokół
3 - Bartosz Krzysztofek - Flota
Adam Borucki - Unia Sw.
Adam Paliwoda - Zawisza
Adrian Laskowski - Unia Sw.
Amin Doustali - Pogoń II
Bartłomiej Zdunek - Błękitni
Daniel Kozak - Noteć
Fabian Leonowicz - Zawisza
Filip Soboń - Unia Sw.
Gracjan Goździk - Świt
Jakub Poręba - Cartusia
Kacper Kasperowicz - Vineta
Kacper Knera - Elana
Kamil Poźniak - Flota
Konrad Formela - Wikęd
Konrad Prawucki - Błękitni
Łukasz Spławski - Unia Sw.
Marcin Lis - Pogoń N.S.
Marcin Szeibe - Pogoń II
Marek Niewiadomski - Gedania
Mateusz Bąk - Pogoń II
Mikołaj Mikuła - Starogard
Patryk Paczuk - Świt
Paweł Sobczyński - Stolem
Piotr Okuniewicz - Zawisza
Przemysław Kostuch - Wikęd
Rafał Kruczkowski - Stolem
Rafał Remisz - Świt
Szymon Babiarz - Unia S.K.
2 - Błażej Jezierski - Flota
Grzegorz Tarasewicz - Flota
Adam Nagórski - Vineta
Adrian Kwiatkowski - Błękitni
Adrian Przyborek - Pogoń II
Bartosz Kalupa - Noteć
Bartosz Łuczak - Unia Sw.
Cyprian Poniedziałek - Vineta
Damian Lenkiewicz - Elana
Damian Wojda - Wikęd
Daniel Sławiński - Starogard
Dariusz Mienik - Wikęd
Dawid Gruchała-Węsierski - Vineta
Eryk Marcinkowski - Unia Sw.
Filip Łukasik - Starogard
Fryderyk Misztal - Stolem
Jakub Maszka - Vineta
Jakub Nawrocki - Unia S.K.
Jakub Ostrowski - Vineta
Jakub Pek - Starogard
Jan Chachuła - Zawisza
Jan Mierzwa - Noteć
Jan Paczyński - Unia Sw.
Kacper Borowiak - Unia Sw.
Kacper Majerz - Pogoń N.S.
Kacper Nowak - Świt
Kacper Wojdak - Świt
Kamil Banaczek - Cartusia
Kamil Chiliński - Sokół
Kamil Jakubczyk - Pogoń II
Kamil Kuropatwiński - Elana
Kamil Patelczyk - Stolem
Konrad Kleinschmidt - Starogard
Krystian Pawlak - Sokół
Krzysztof Dymarski - Pogoń N.S.
Łukasz Zenger - Noteć
Maciej Kona - Zawisza
Marcin Kaczmarek - Polonia
Mateusz Dąbrowski - Wikęd
Mateusz Gułajski - Stolem
Mateusz Maluśki - Unia Sw.
Mateusz Ogrodowski - Błękitni
Mateusz Walczak - Noteć
Michał Balewski - Stolem
Michał Sacharuk - Zawisza
Michał Walczak - Polonia
Michał Zachciał - Noteć
Michał Zimmer - Sokół
Mikołaj Rakowski - Unia S.K.
Mikołaj Stangel - Polonia
Nikodem Fiedosewicz - Wikęd
Olivier Kliś - Błękitni
Ołeksandr Horwat - Unia S.K.
Paweł Wojowski - Cartusia
Roman Załow - Wikęd
Sebastian Deja - Cartusia
Sebastian Rugowski - Zawisza
Tymoteusz Klupś - Unia Sw.
Yadegar Rostami - Pogoń II
1 - Aleksander Kluczyński - Polonia
Cyprian Maciejewski - Zawisza
Davis Boateng - Flota
Filip Adamski - Flota
Adam Tandecki - Cartusia
Alan Krauze - Flota
Albert Żerkowski - Polonia
Aleksander Kultys - Sokół
Aleksander Łazarski - Gedania
Aleksander Theus - Unia Sw.
Arkadiusz Kaczmarek - Noteć
Arkadiusz Korpalski - Elana
Artur Mąkosa - Starogard
Artur Stawikowski - Gedania
Bartosz Kuźniarski - Starogard
Bartosz Nowicki - Błękitni
Bartosz Sitkowski - Vineta
Borys Freilich - Pogoń II
Brajan Burzyński - Noteć
Damian Staniszewski - Flota
Dawid Drumlak - Pogoń II
Dawid Kisły - Świt
Dawid Szala - Vineta
Eryk Krysztopowicz - Noteć
Euzebiusz Belka - Stolem
Fabian Burzyński - Unia Sw.
Fabian Lengiewicz - Stolem
Filip Sobiecki - Cartusia
Gabriel Szygenda - Flota
Gracjan Konieczny - Sokół
Grzegorz Wachowiak - Pogoń N.S.
Hubert Chołuj - Unia S.K.
Jakub Kuzko - Świt
Jakub Ryczkowski - Unia S.K.
Jakub Stawski - Elana
Jakub Wajman - Sokół
Jan Andrzejewski - Sokół
Jan Kopania - Cartusia
Jędrzej Góral - Pogoń II
Jędrzej Osowski - Noteć
Julian Kamiński - Błękitni
Kacper Gołębiewski - Pogoń II
Kacper Janiak - Sokół
Kacper Pinkowski - Pogoń N.S.
Kacper Smoliński - Pogoń II
Kacper Witkowski - Unia S.K.
Kamil Dałek - Unia Sw.
Kamil Jakubczyk - Pogoń II
Kamil Machałek - Wikęd
Kamil Piskorski - Elana
Kamil Włodyka - Zawisza
Kamil Zadka - Pogoń N.S.
Kiewin Durueke - Polonia
Korneliusz Sochań - Zawisza
Kryspin Leśniak - Vineta
Krzysztof Ropski - Świt
Krzysztof Wicki - Wikęd
Maciej Biliński - Stolem
Maciej Ignasiak - Błękitni
Maciej Liśkiewicz - Błękitni
Marcel Kasprzak - Świt
Marcin Poręba - Cartusia
Marcin Szeibe - Unia Sw.
Mateusz Dampc - Stolem
Mateusz Kaczorek - Pogoń II
Mateusz Młynarczyk - Zawisza
Mateusz Sopoćko - Sokół
Mateusz Szymański - Unia S.K.
Michał Graczyk - Zawisza
Michał Kwiecień - Flota
Miłosz Wódecki - Polonia
Modou Camara - Unia S.K.
Ołeksandr Horwat - Zawisza
Oskar Kujawka - Unia S.K.
Oskar Śliwowski - Stolem
Paweł Brzuzy - Wikęd
Paweł Flis - Gedania
Paweł Karbowiński - Elana
Paweł Woźny - Unia S.K.
Piotr Przygocki - Noteć
Piotr Wujec - Polonia
Przemysław Kita - Sokół
Radosław Śledzicki - Vineta
Robert Obst - Świt
Szymon Łukasiewicz - Gedania
Tomasz Kotwica - Stolem
Wahe Mnacakanjan - Unia S.K.
Wiktor Patrzykąt - Stolem
Wiktor Rachwał - Cartusia
Wojciech Mielcarek - Unia S.K.
Wojciech Zyska - Gedania
Samobramek: 8
Z walkowerów: 3
Unieważnionych: 2
Nie sumujemy bramek zawodnika zdobywanych dla różnych klubów.
|
|
|
|
Aktualna lista
strzelców.
|
|
|