-Strona główna
Liga
 -Terminarz
 -Wyniki i tabela
 -Strzelcy
     
Terminarz klasy okręgowej Szczecin-Północ
sezon 2016/17

TERMIN 1 - 13/14 sierpnia 2016
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Pomorzanin Nowogard
Zootechnik Kołbacz - Tanowia Tanowo
Flota Świnoujście - Sparta Gryfice
Pomorzanin Krąpiel - Wicher Brojce
Mewa Resko - Błękitni Trzygłów
Orzeł Łożnica - Odrzanka Radziszewo
Masovia Maszewo - Promień Mosty

TERMIN 2 - 20/21 sierpnia 2016
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Promień Mosty
Odrzanka Radziszewo - Masovia Maszewo
Błękitni Trzygłów - Orzeł Łożnica
Wicher Brojce - Mewa Resko
Sparta Gryfice - Pomorzanin Krąpiel
Tanowia Tanowo - Flota Świnoujście
Pomorzanin Nowogard - Zootechnik Kołbacz
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Sarmata Dobra k. Nowogardu

TERMIN 3 - 27/28 sierpnia 2016
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Zootechnik Kołbacz - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina
Flota Świnoujście - Pomorzanin Nowogard
Pomorzanin Krąpiel - Tanowia Tanowo
Mewa Resko - Sparta Gryfice
Orzeł Łożnica - Wicher Brojce
Masovia Maszewo - Błękitni Trzygłów
Promień Mosty - Odrzanka Radziszewo

TERMIN 4 - 03/04 września 2016
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Odrzanka Radziszewo
Błękitni Trzygłów - Promień Mosty
Wicher Brojce - Masovia Maszewo
Sparta Gryfice - Orzeł Łożnica
Tanowia Tanowo - Mewa Resko
Pomorzanin Nowogard - Pomorzanin Krąpiel
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Flota Świnoujście
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Zootechnik Kołbacz

TERMIN 5 - 10/11 września 2016
Zootechnik Kołbacz - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Flota Świnoujście - Sarmata Dobra k. Nowogardu
Pomorzanin Krąpiel - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina
Mewa Resko - Pomorzanin Nowogard
Orzeł Łożnica - Tanowia Tanowo
Masovia Maszewo - Sparta Gryfice
Promień Mosty - Wicher Brojce
Odrzanka Radziszewo - Błękitni Trzygłów

TERMIN 6 - 17/18 września 2016
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Błękitni Trzygłów
Wicher Brojce - Odrzanka Radziszewo
Sparta Gryfice - Promień Mosty
Tanowia Tanowo - Masovia Maszewo
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łożnica
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Mewa Resko
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Pomorzanin Krąpiel
Zootechnik Kołbacz - Flota Świnoujście

TERMIN 7 - 24/25 września 2016
Flota Świnoujście - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Pomorzanin Krąpiel - Zootechnik Kołbacz
Mewa Resko - Sarmata Dobra k. Nowogardu
Orzeł Łożnica - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina
Masovia Maszewo - Pomorzanin Nowogard
Promień Mosty - Tanowia Tanowo
Odrzanka Radziszewo - Sparta Gryfice
Błękitni Trzygłów - Wicher Brojce

TERMIN 8 - 01/02 października 2016
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Wicher Brojce
Sparta Gryfice - Błękitni Trzygłów
Tanowia Tanowo - Odrzanka Radziszewo
Pomorzanin Nowogard - Promień Mosty
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Masovia Maszewo
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Orzeł Łożnica
Zootechnik Kołbacz - Mewa Resko
Flota Świnoujście - Pomorzanin Krąpiel

TERMIN 9 - 08/09 października 2016
Pomorzanin Krąpiel - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Mewa Resko - Flota Świnoujście
Orzeł Łożnica - Zootechnik Kołbacz
Masovia Maszewo - Sarmata Dobra k. Nowogardu
Promień Mosty - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina
Odrzanka Radziszewo - Pomorzanin Nowogard
Błękitni Trzygłów - Tanowia Tanowo
Wicher Brojce - Sparta Gryfice

TERMIN 10 - 15/16 października 2016
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Sparta Gryfice
Tanowia Tanowo - Wicher Brojce
Pomorzanin Nowogard - Błękitni Trzygłów
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Odrzanka Radziszewo
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Promień Mosty
Zootechnik Kołbacz - Masovia Maszewo
Flota Świnoujście - Orzeł Łożnica
Pomorzanin Krąpiel - Mewa Resko

TERMIN 11 - 22/23 października 2016
Mewa Resko - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Krąpiel
Masovia Maszewo - Flota Świnoujście
Promień Mosty - Zootechnik Kołbacz
Odrzanka Radziszewo - Sarmata Dobra k. Nowogardu
Błękitni Trzygłów - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina
Wicher Brojce - Pomorzanin Nowogard
Sparta Gryfice - Tanowia Tanowo

TERMIN 12 - 29/30 października 2016
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Tanowia Tanowo
Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Wicher Brojce
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Błękitni Trzygłów
Zootechnik Kołbacz - Odrzanka Radziszewo
Flota Świnoujście - Promień Mosty
Pomorzanin Krąpiel - Masovia Maszewo
Mewa Resko - Orzeł Łożnica

TERMIN 13 - 05/06 listopada 2016
Orzeł Łożnica - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Masovia Maszewo - Mewa Resko
Promień Mosty - Pomorzanin Krąpiel
Odrzanka Radziszewo - Flota Świnoujście
Błękitni Trzygłów - Zootechnik Kołbacz
Wicher Brojce - Sarmata Dobra k. Nowogardu
Sparta Gryfice - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina
Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard

TERMIN 14 - 12/13 listopada 2016
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Pomorzanin Nowogard
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Tanowia Tanowo
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Sparta Gryfice
Zootechnik Kołbacz - Wicher Brojce
Flota Świnoujście - Błękitni Trzygłów
Pomorzanin Krąpiel - Odrzanka Radziszewo
Mewa Resko - Promień Mosty
Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo

TERMIN 15 - 19/20 listopada 2016
Masovia Maszewo - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Promień Mosty - Orzeł Łożnica
Odrzanka Radziszewo - Mewa Resko
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Krąpiel
Wicher Brojce - Flota Świnoujście
Sparta Gryfice - Zootechnik Kołbacz
Tanowia Tanowo - Sarmata Dobra k. Nowogardu
Pomorzanin Nowogard - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina

TERMIN 16 - 18/19 marca 2017
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina
Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra k. Nowogardu
Tanowia Tanowo - Zootechnik Kołbacz
Sparta Gryfice - Flota Świnoujście
Wicher Brojce - Pomorzanin Krąpiel
Błękitni Trzygłów - Mewa Resko
Odrzanka Radziszewo - Orzeł Łożnica
Promień Mosty - Masovia Maszewo

TERMIN 17 - 25/26 marca 2017
Promień Mosty - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Masovia Maszewo - Odrzanka Radziszewo
Orzeł Łożnica - Błękitni Trzygłów
Mewa Resko - Wicher Brojce
Pomorzanin Krąpiel - Sparta Gryfice
Flota Świnoujście - Tanowia Tanowo
Zootechnik Kołbacz - Pomorzanin Nowogard
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina

TERMIN 18 - 01/02 kwietnia 2017
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Sarmata Dobra k. Nowogardu
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Zootechnik Kołbacz
Pomorzanin Nowogard - Flota Świnoujście
Tanowia Tanowo - Pomorzanin Krąpiel
Sparta Gryfice - Mewa Resko
Wicher Brojce - Orzeł Łożnica
Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo
Odrzanka Radziszewo - Promień Mosty

TERMIN 19 - 08/09 kwietnia 2017
Odrzanka Radziszewo - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Promień Mosty - Błękitni Trzygłów
Masovia Maszewo - Wicher Brojce
Orzeł Łożnica - Sparta Gryfice
Mewa Resko - Tanowia Tanowo
Pomorzanin Krąpiel - Pomorzanin Nowogard
Flota Świnoujście - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina
Zootechnik Kołbacz - Sarmata Dobra k. Nowogardu

TERMIN 20 - 15 kwietnia 2017
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Zootechnik Kołbacz
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Flota Świnoujście
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Pomorzanin Krąpiel
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko
Tanowia Tanowo - Orzeł Łożnica
Sparta Gryfice - Masovia Maszewo
Wicher Brojce - Promień Mosty
Błękitni Trzygłów - Odrzanka Radziszewo

TERMIN 21 - 22/23 kwietnia 2017
Błękitni Trzygłów - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Odrzanka Radziszewo - Wicher Brojce
Promień Mosty - Sparta Gryfice
Masovia Maszewo - Tanowia Tanowo
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard
Mewa Resko - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina
Pomorzanin Krąpiel - Sarmata Dobra k. Nowogardu
Flota Świnoujście - Zootechnik Kołbacz

TERMIN 22 - 29/30 kwietnia 2017
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Flota Świnoujście
Zootechnik Kołbacz - Pomorzanin Krąpiel
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Mewa Resko
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Orzeł Łożnica
Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo
Tanowia Tanowo - Promień Mosty
Sparta Gryfice - Odrzanka Radziszewo
Wicher Brojce - Błękitni Trzygłów

TERMIN 23 - 03 maja 2017
Wicher Brojce - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice
Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo
Promień Mosty - Pomorzanin Nowogard
Masovia Maszewo - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina
Orzeł Łożnica - Sarmata Dobra k. Nowogardu
Mewa Resko - Zootechnik Kołbacz
Pomorzanin Krąpiel - Flota Świnoujście

TERMIN 24 - 06/07 maja 2017
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Pomorzanin Krąpiel
Flota Świnoujście - Mewa Resko
Zootechnik Kołbacz - Orzeł Łożnica
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Masovia Maszewo
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Promień Mosty
Pomorzanin Nowogard - Odrzanka Radziszewo
Tanowia Tanowo - Błękitni Trzygłów
Sparta Gryfice - Wicher Brojce

TERMIN 25 - 13 maja 2017
Sparta Gryfice - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Wicher Brojce - Tanowia Tanowo
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard
Odrzanka Radziszewo - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina
Promień Mosty - Sarmata Dobra k. Nowogardu
Masovia Maszewo - Zootechnik Kołbacz
Orzeł Łożnica - Flota Świnoujście
Mewa Resko - Pomorzanin Krąpiel

TERMIN 26 - 20/21 maja 2017
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Mewa Resko
Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Łożnica
Flota Świnoujście - Masovia Maszewo
Zootechnik Kołbacz - Promień Mosty
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Odrzanka Radziszewo
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Błękitni Trzygłów
Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce
Tanowia Tanowo - Sparta Gryfice

TERMIN 27 - 27/28 maja 2017
Tanowia Tanowo - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard
Wicher Brojce - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina
Błękitni Trzygłów - Sarmata Dobra k. Nowogardu
Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz
Promień Mosty - Flota Świnoujście
Masovia Maszewo - Pomorzanin Krąpiel
Orzeł Łożnica - Mewa Resko

TERMIN 28 - 03/04 czerwca 2017
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Orzeł Łożnica
Mewa Resko - Masovia Maszewo
Pomorzanin Krąpiel - Promień Mosty
Flota Świnoujście - Odrzanka Radziszewo
Zootechnik Kołbacz - Błękitni Trzygłów
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Wicher Brojce
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Sparta Gryfice
Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo

TERMIN 29 - 10/11 czerwca 2017
Pomorzanin Nowogard - Iskierka Śmierdnica Szczecin
Tanowia Tanowo - Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina
Sparta Gryfice - Sarmata Dobra k. Nowogardu
Wicher Brojce - Zootechnik Kołbacz
Błękitni Trzygłów - Flota Świnoujście
Odrzanka Radziszewo - Pomorzanin Krąpiel
Promień Mosty - Mewa Resko
Masovia Maszewo - Orzeł Łożnica

TERMIN 30 - 17 czerwca 2017
Iskierka Śmierdnica Szczecin - Masovia Maszewo
Orzeł Łożnica - Promień Mosty
Mewa Resko - Odrzanka Radziszewo
Pomorzanin Krąpiel - Błękitni Trzygłów
Flota Świnoujście - Wicher Brojce
Zootechnik Kołbacz - Sparta Gryfice
Sarmata Dobra k. Nowogardu - Tanowia Tanowo
Ehrle Espadon Dobra k. Szczecina - Pomorzanin Nowogard

Zestaw par wszystkich kolejek
© Oficjalny serwis MKS Flota Świnoujście. All Rights Reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster Waldemar Mroczek.